OSIEDLE CZTERY DOMY

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-08-22 14:05:03

ludmiła

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 10
Punktów :   

bramki

Drodzy Sąsiedzi! proszę informujmy naszych gości jak mogą opuścić nasze osiedle! często widzę, że próbują się wydostać przez furtkę przy bramie wyjazdowej, a przecież wiemy,że od tej strony potrzebny jest kluczyk! nie dziwmy się zatem,że często mamy wyrwany zamek! kierujmy naszych gości do wyjścia przez blok 10!

Offline

 

#2 2013-08-23 13:27:03

wojtek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: bramki

Bramka od strony bramy ma takie same "zabezpieczenie" które umożliwia jej trwąłe otwarcie jak w klatkach. Nie chcę pisać na forum o co dokładnie chodzi, ale chyba wszyscy juz wiemy o tym jak "ułatwiają" sobie życie robotnicy. Podejrzewam pracowników Interbudu, bo od kiedy u nas (blok B) przestali się pojawiać to klatka jest zawsze prawidłowo zamknięta.

Offline

 

#3 2013-08-26 11:10:58

bartek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: bramki

Cześć,

Wydaje mi się, że każdy z osiedla powienin znać mechanizm odblokowywania/zablokowywania drzwi ogólnego dostępu. Każdy rygiel u nas na osiedlu ma obok ruchomego elementu malutki przełącznik, który umożliwia odblokowanie rygla na stałe.

http://www.eltrox.pl/elektrozaczep-rygi … -6443.html

Offline

 

#4 2013-08-29 00:36:23

ludmiła

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: bramki

Drodzy Sąsiedzi! podejdźmy do tematu POWAŻNIE!!!!!! chyba się nie zrozumieliśmy: każdy z Mieszkańców posiada stosowny klucz do furtki przy bramie wyjazdowej,ale nasi Goście już NIE i niejednokrotnie kierowałam szarpiących się z furtką do wyjścia przez blok 10!!! czytam posty o monitoringu,ale nic on nam nie da jak będzie stale wyłamany zamek i możliwość wejścia na naszą posesję przez każdego.

Offline

 

#5 2013-08-29 18:01:14

wojtek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: bramki

ludmiła napisał:

Drodzy Sąsiedzi! podejdźmy do tematu POWAŻNIE!!!!!! chyba się nie zrozumieliśmy: każdy z Mieszkańców posiada stosowny klucz do furtki przy bramie wyjazdowej,ale nasi Goście już NIE i niejednokrotnie kierowałam szarpiących się z furtką do wyjścia przez blok 10!!! czytam posty o monitoringu,ale nic on nam nie da jak będzie stale wyłamany zamek i możliwość wejścia na naszą posesję przez każdego.

Jakoś nie wierzę że to wyłamują nasi goście. Może to robotnicy którzy wykańczają mieszkania, bo wśród nas nie widzę takich wandali ;-). A poza tym ostatnio sprawa się uspokoiła. Moim zdaniem teraz zamek nie jest wyłamywany, tylko interbudowcy którzy mieszkańcom wykańczają mieszkania klikają przełącznik i otwierają drzwi na stałe, żeby np. móc powrócić z monopolowego ;-). Nie widzę innego sposobu walki z tym jak złośliwe klikanie przełącznika w druga stronę, tak by nie mogli wrócić :-D

Offline

 

#6 2013-08-29 21:57:02

Mea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 6
Punktów :   

Re: bramki

Temat założony przez Ludmiłę dotyczył wyjścia z osiedla osób trzecich. Tak?
Więc trzymajcie się tematu. Problem otwartej furtki i samego zamka to inny temat wiec powinien być inny wątek.
Ja miałem wielokrotnie sytuacje ze tłumaczyłem osobom trzecim, ze przez furtkę nie ma wyjścia lecz przez blok.
Oczywiście spotkałem się z dziwnymi komentarzami, nie wspominając ze jadąc samochodem nie mogłem parokrotnie otworzyć bramy bo "motający się" goście przechodzili przez czujkę.
Apel jest taki aby pytać osoby, które Was odwiedzają, którędy weszli i wytłumaczyć jak się wychodzi z osiedla, a nie zostawić ich samym sobie, bo każdy z nas by wychodził tą samą drogą którą wszedł.

Ostatnio edytowany przez Mea (2013-08-29 21:58:39)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b2st.pun.pl www.boszkowo.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.pokemongra.pun.pl www.swiatmagi.pun.pl