OSIEDLE CZTERY DOMY

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-08-14 01:25:26

marcin_es

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-29
Posty: 24
Punktów :   

parkowanie przed garażami

Witam,

W dniu 13/8 miała miejsce interwencja straży miejskiej na naszym osiedlu z powodu blokowania wjazdu do garażów. Chciałbym Państwa uczulić na takie parkowanie, ponieważ każda taka kolejna próba parkowania będzie zgłaszana straży miejskiej i administracji, a samochód będzie odcholowany, a zdjęcia samochodów będą umieszczane w internecie, np.:
http://nieumiemparkowac.pl/pokaz/14910- … wa#zdjecie
http://nieumiemparkowac.pl/pokaz/14907- … az#zdjecie
Rozumiem, że dla wielu z Państwa takie parkowanie nie stanowi większego problemu, nie utrudnia ruchu itp inny wymówki, ale ja parkuje do swojego garażu i chciałbym mieć komfortowy wjazd i wyjazd ze swojego garażu, więc niestety bardzo proszę o zastosowanie się do powyższej prośby.

Pozdrawiam
Marcin

Ostatnio edytowany przez marcin_es (2013-08-14 01:30:36)

Offline

 

#2 2013-08-20 23:31:12

upiór

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: parkowanie przed garażami

Post, w którym nie wychwalasz administracji??? Niemożliwe;P

Offline

 

#3 2013-08-21 16:54:43

marcin_es

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-29
Posty: 24
Punktów :   

Re: parkowanie przed garażami

Bez przesady... nie sądzę żebym kogokolwiek tutaj wychwalał, ale rzeczywiscie wczoraj nie potrzebnie się powtórzyłem.

Offline

 

#4 2013-08-27 00:35:15

MMS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: parkowanie przed garażami

Witam,
jestem przeciwnikiem parkowania byle gdzie i byle jak - stram się pamietać o innych, ale nikt mi nie zabroni parkowania auta przed własnym garażem(prosto przed garażem - nie pod kątem, jak robia niektórzy). Ludzie opanujmy się trochę.
Jeżeli ktoś zastawił wjazd na 15-20 minut niech zostawi kartke na szybie i nr kontaktowy, dlaczego odrazu STRAZ , POLICJA.
Nie mam tu na myśli ostatniego przypadku na osiedlu, bo to co zrobili CI kierowcy to było bezmyslne i tak dla zasady 50zł by się należało.
Pamiętajmy o tym, że ponad połowa z Nas nie ma nr krakowskich, wiec nawet Policja nas nie namierzy, tzn. własciciela pojazdu.
Reasumując jeżeli mamy auta na nr nie zaczynających sie na KR to służby nie zapukają nam do drzwi prosząc o przestawienie pojazdu o mandacie nie wspomnę

Offline

 

#5 2013-08-28 23:12:44

marcin_es

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-29
Posty: 24
Punktów :   

Re: parkowanie przed garażami

MMS zgadzam się z Tobą w prawie 100% i nie podejrzewałbym nikogo o wezwanie straży, czy też policji, gdyby ktoś zaparkował sobie przed klatką lub innym miejscu NA CHWILĘ. Wiadomo, że czasem trzeba coś przynieść, kogoś podwieźć lub po prostu podskoczyć do domu i każdy to zrozumie. Podczas ostatniej interwencji, Panowie, którzy wykańczali komuś mieszkanie przyznali straży miejskiej, że "słyszeliśmy, że gość trąbi, ale nie schodziliśmy nawet, bo nikogo nie zastawiliśmy". Bez komentarza... już nawet nie chce do tego wracać. Aha i jak parkujesz przed garażem (w miarę umiejętnie) to nikogo nie zastawiasz i nikomu nie przeszkadzasz, więc jak dla mnie możesz sobie stać cały dzień przed garażem, zresztą nikt tego nie zabrania i ja też nic na ten temat nie pisałem.

Offline

 

#6 2013-08-29 18:17:21

wojtek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: parkowanie przed garażami

marcin_es napisał:

MMS zgadzam się z Tobą w prawie 100% i nie podejrzewałbym nikogo o wezwanie straży, czy też policji, gdyby ktoś zaparkował sobie przed klatką lub innym miejscu NA CHWILĘ. Wiadomo, że czasem trzeba coś przynieść, kogoś podwieźć lub po prostu podskoczyć do domu i każdy to zrozumie. Podczas ostatniej interwencji, Panowie, którzy wykańczali komuś mieszkanie przyznali straży miejskiej, że "słyszeliśmy, że gość trąbi, ale nie schodziliśmy nawet, bo nikogo nie zastawiliśmy". Bez komentarza... już nawet nie chce do tego wracać. Aha i jak parkujesz przed garażem (w miarę umiejętnie) to nikogo nie zastawiasz i nikomu nie przeszkadzasz, więc jak dla mnie możesz sobie stać cały dzień przed garażem, zresztą nikt tego nie zabrania i ja też nic na ten temat nie pisałem.

Ja problem rozwiązałem systematycznie kładąc kartki na samochody. Na szczęście nikt mnie nie zatarasował w sytuacji kiedy rzeczywiście potrzebowałem szybko gdzieś wyjechać.

Panie MMS, jeżeli ja mam garaż przy pierwszej klatce od wejścia ze skrzynkami pocztowymi a ktoś zaparkuje samochód przed garażem obok mnie to szanse na prawidłowy wjazd do niego przez moją żonę bez uszkodzenia tegoż samochodu są niewielkie.  To pisze jako ostrzeżenie ;-)
Ja sam uważam się za doświadczonego kierowcę i w takiej sytuacji miałem naprawdę duże problemy żeby wjechać tyłem garażu (przodem się nie da). Udało się ale wymagało to kilkukrotnego nawracania w przód i tył. Tam po prostu nie ma miejsca na manewry, gdyby ulica była tak szeroka jak przy budynkach niżej to co innego... Proszę więc o zrozumienie ;-) Nie zawsze będę w domu żeby żonie pomagać ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weldenvarden.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.afrodyta.pun.pl www.350z.pun.pl www.modnesimy.pun.pl