OSIEDLE CZTERY DOMY

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-10-31 12:51:01

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-27
Posty: 12
Punktów :   

po zebraniu

Podziękowania dla Przewodniczącego zebrania wspólnoty oraz wszystkich mieszkańców, którzy znaleźli czas na udział w spotkaniu.

Offline

 

#2 2013-11-04 12:14:52

Alex

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: po zebraniu

Czy ktoś mógłby wpisać w kilku krótkich punktach, co ustalono na zebraniu? niestety nie mogłem uczestniczyć
z góry bardzo dziękuję...

Offline

 

#3 2013-11-04 21:02:24

krzskl

Użytkownik

1700421
Zarejestrowany: 2013-08-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: po zebraniu

1. Zmieniono sposób zarządzania nieruchomością.
2. Wybrano Zarząd spośród mieszkańców.

a ponadto

3. Zatwierdzono sprawozdanie Zarządu na 2012 r.
4. Udzielono absolutorium Zarządowi za 2012 r.
5. Zatwierdzono plan.
6. Zatwierdzono regulamin rozliczania wody.
7. Zezwolono firmie Inter-bud na podziały, łączenie itp. niesprzedanych jeszcze lokali.

Pozdrawiam!

Krzysiek

ps. ja również dziękuję wszystkim obecnym na zebraniu

Offline

 

#4 2013-11-04 21:38:02

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: po zebraniu

To może by jeszcze podać skład Zarządu.

Offline

 

#5 2013-11-07 19:39:01

filip

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: po zebraniu

Jestem słabo obecny na tym forum bo dla mnie jest straszny bałagan:) ale czasami się zmuszam...
Poza tym chyba wypadało po ostatnim zebraniu.

Skład nowego zarządu to:
Marcin Dziedziński 10/m9
Bartosz Kastelik 10A/m2
Filip Bochenek 10B/m5
Adam Bugaj 10B/m8
Paweł Karnasiewicz 10C/1

Pozdrawiam Filip

Offline

 

#6 2013-11-08 10:59:38

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: po zebraniu

Czyżby nowy Zarząd bojkotował forum;)

Offline

 

#7 2013-11-12 21:38:51

agailuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: po zebraniu

A czy możemy prosić admina o ujawnienie się? Nie było Kolegi/Koleżanki na naszych zebraniach "garażowych", a fajnie byłoby wiedzieć, kto założył i administruje nasze forum.

Offline

 

#8 2013-11-13 12:52:48

Paweł

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: po zebraniu

admin napisał:

Czyżby nowy Zarząd bojkotował forum;)

Po pierwsze nie bojkotuje, bo nie ma co bojkotować - nikt nigdzie nie ogłaszał że to forum jest oficjalną i jedyną drogą naszego kontaktu wśród mieszkańców
Po drugie już niejednokrotnie padały zastrzeżenia że forum jest ogólnodostępne i dyskutowanie na nim o sprawach ważnych dla osiedla jest delikatnie mówiąc NIEROZSĄDNE
Po trzecie pomimo już nie pierwszej prośby admin nadal się nie ujawnił
Po czwarte informacja o tym że forum jest nieczytelne też pojawia się nie pierwszy raz - dużo wątków, dużo anonimowych wypowiedzi, brak info na maila o nowych postach

Paweł

Offline

 

#9 2013-11-13 23:19:11

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-27
Posty: 12
Punktów :   

Re: po zebraniu

Jeżeli admin nie zgadza się na ujawnienie tożsamości to należało by to uszanować, a nie podejmować w każdym wątku z niestosownym epitetami. Zresztą wśród użytkowników forum tylko 1 osoba podpisała swój post z imienia i nazwiska. Kilka osób podpisanych jest tylko z imienia (mniemam, że własnego), a pozostali ukrywają się pod nic nie mówiącymi skrótami i jeżeli tak chcą to takie ich prawo.

Tak, forum nie jest oficjalną drogą do przekazywania informacji, ale jest narzędziem szybkim i wygodnym do pierwszego kontaktu. A oficjalnych wiadomości od Zarządu (mimo dwukrotnego zebrania adresów mailowych) brak!!!

Offline

 

#10 2013-11-14 01:28:40

agailuk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 8
Punktów :   

Re: po zebraniu

admin napisał:

Jeżeli admin nie zgadza się na ujawnienie tożsamości to należało by to uszanować, a nie podejmować w każdym wątku z niestosownym epitetami.

Nie użyłem w moim poście żadnych epitetów. Jeżeli Kolega/Koleżanka administrator jest pracownikiem Interbudu, wydaje mi się, że uczciwie byłoby to wprost powiedzieć, bo to nie grzech. A przynajmniej byłby sygnał, że chcecie z nami szczerze rozmawiać.

Offline

 

#11 2013-11-14 10:29:11

Akaike

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 17
Punktów :   

Re: po zebraniu

Bez przesady bo zaa chwile każdy tu będzie pracownikiem Inter-budu w przebraniu

Z innej beczki. Udało mi sie przypadkiem w czasopiśmie dla zarządców nieruchomości trafić na artykuł/debatę na temat systemów monitoringu i dostępu do nich. Pliki pdf u mnie na dysku google. Nie wiem jak inaczej to udostępnić. Nie jest to moim zdaniem obrona jakiegokolwiek stanowiska naszego Administratora, ale generalnie chciałem tylko pokazać jak to wygląda i będzie wyglądać.

Strona 1
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5

Ostatnio edytowany przez Akaike (2013-11-14 11:04:45)

Offline

 

#12 2013-11-19 14:18:06

wojtek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-31
Posty: 19
Punktów :   

Re: po zebraniu

Akaike napisał:

Bez przesady bo zaa chwile każdy tu będzie pracownikiem Inter-budu w przebraniu

Z innej beczki. Udało mi sie przypadkiem w czasopiśmie dla zarządców nieruchomości trafić na artykuł/debatę na temat systemów monitoringu i dostępu do nich. Pliki pdf u mnie na dysku google. Nie wiem jak inaczej to udostępnić. Nie jest to moim zdaniem obrona jakiegokolwiek stanowiska naszego Administratora, ale generalnie chciałem tylko pokazać jak to wygląda i będzie wyglądać.

Strona 1
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Strona 5

Ja sam zacząłem się zastanawiać czy to jest na pewno dla mieszkańców parteru i 1 piętra korzystne. Czy te kamery nie mają przypadkiem w zasięgu ich okien?

Offline

 

#13 2013-11-21 10:34:05

Akaike

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 17
Punktów :   

Re: po zebraniu

Ja tak, mam z przynajmniej jedną kamerą (na balkon). Dopóki jest to zapisywane na dysku i oglądane tylko w razie wypadku to mi to nie przeszkadza, ale co innego gdyby każdy mógł mnie "podglądać" na bieżąco na tv.

Offline

 

#14 2013-11-23 14:41:00

Chilli

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: po zebraniu

Witam na forum.
zgadzam sie z Akaike w sprawie monitoringu. Najwazniejsze jest miec pewnosc ze monitoring dziala. Podgladanie na biezaco w tv chyba jest niepotrzebne i niekomfortowe dla mieszkancow, zwlaszcza dolnych pieter. Faktem jest ze Interbud podawal informacje o dostepnosci uslugi podgladu w telewizji, ale chyba nie nie ma potrzeby tego egzekwowac. Wazne jednak zeby egzekwowac dzialanie monitoringu i mozliwosc wgladu w nagrania w razie incydentow, wg naszego uznania, a nie uznania policji. Dla przykadu zarysowanie mojego samocohdu moze byc wazne dla mnie a nieistotne dla policji. Dopoki nagrania sa nasza wlasnascia i sa nam udostepniane to uwazam ze byloby ok.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemongra.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.b2st.pun.pl www.boszkowo.pun.pl www.battlecraft.pun.pl